Admin

Mesaje : 18
Data de înscriere : 18/06/2009

Regulament Fifa-Messi Empty
MesajSubiect: Regulament Fifa-Messi   Regulament Fifa-Messi EmptyJoi Iun 18, 2009 2:19 am

Game Settings :

Half Lenght: 6 mins
Difficulty Level: World Class
Keeper Difficulty Level: World Class
Game Speed: Normal (sau Fast,fiecare cum se descurca mai bine)
Injuries: On
Offsides: On
Bookings: On
Teams Name: On
Camera: Tele(cui nu ii place isi modifica camera in timpul meciului pentru ca adversarul sau sa nu o aiba pe a lui)

In cazul in care un meci se intrerupe se vor juca minutele ramase de exemplu:daca un meci se intreupe in minutul 50 se va relua meciul si se va mai juca inca 40 de minute adica din minutul 0 pana in minutul 40.Insa daca se demonstreaza ca unul din ei a esit de buna voie,se va trece scorul din minutul respectiv si inca 3 goluri.

10.Scorul final se considera cel din minutul 90. Nu se joaca prelungiri in caz de egalitate.

11.Maxim 3 cartonse rosii pe meci,daca veti avea mai multe veti pierde meciul cu 3-0

Nu este voie cu q+w de oriunde decat daca ambii jucatori sunt de acord...daca nu sunt de acord ambii jucatori folositi doar din jumatatea adversarului .
13.Este strict interzisa executarea cornerelor pe bara sau direct pe poarta !!! La prima abatere va primi un advertisment si la a doua abatere pierde meciul cu 3-0 !!